زود ارضایی و اختلال نعوظ چیست؟

یکی از مهم ترین عوامل در بالا بردن کیفیت زندگی، داشتن رابطه ی جنسی لذت بخش برای آقایان و خانم ها می باشد. اما در این بین ممکن است مشکلاتی برای خانم ها یا آقایان به وجود آید که لذت و کیفیت رابطه ی جنسی را کاهش دهد. یکی از شایع ترین این مشکلات، زود انزالی و زود ارضایی در یکی از طرفین می باشد. البته زود ارضایی در مردان بسیار بیشتر از زود انزالی در زنان می باشد.

بسیاری از افراد سوال می پرسند که زود ارضایی نشانه چیست ؟ زود انزالی یعنی چه؟ یا زود انزالی چیست؟ زود انزالی به یک الگوی تکرارشونده اطلاق می شود که فرد بعد از حدود گذشت یک دقیقه از رابطه ارضا شود. این امر در صورتی است که مرد یا خانم هنوز تمایل داشته باشد به رابطه ادامه بدهد، اما بدون توجه به خواسته ی او، خروج منی صورت بگیرد. این مشکل می تواند مشکلات بسیار دیگری را نیز به دنبال خود به وجود آورد. همانطور که بیان کردیم این مشکل در آقایان بسیار بیشتر از خانم ها می باشد. می توان بیان کرد که حدود یک سوم از آقایان با این مشکل مواجه هستند.

درمان زود انزالی

بسیاری از افراد با خود می پرسند که آیا زود انزالی درمان دارد؟ زود انزالی درمان های بسیار مختلفی دارد که حتما باید برای رفع این مشکل از آن ها استفاده کرد. با توجه به تحقیقات انجام شده ثابت شده است که زود انزالی و طلاق رابطه ی مستقیمی با یکدیگر دارند. از مهم ترین روش های درمانی برای زود انزالی می توان به موارد زیر اشاره کرد.

روش های موقت:

استفاده از کاندوم

زمانی که آقایان از کاندوم استفاده می کنند، حساسیت آلت آن ها کمتر می شود و انزال آن ها به تاخیر می افتد. در حال حاضر کاندوم های زیادی در بازار وجود دارند که بسیاری از آن ها برای درمان زود انزالی بسیار مناسب هستند.

استفاده از قرص تاخیری

یکی از روش های درمان زود انزالی استفاده از قرص تاخیری می باشد. استفاده از قرص های تاخیری باعث می شود که شما دیرتر ارضا شده و رابطه ی طولانی تری را تجربه کنید. این قرص برای زود انزالی و درمان آن بسیار توصیه می شود.

استفاده از اسپری

یکی از روش های درمان مشکل زود ارضایی، استفاده از اسپری لیدوکائین می باشد. این اسپری مانند کرم های بی حسی موضعی است به همین سبب تنها کافیست 10 دقیقه قبل از انجام رابطه ی جنسی آن را استفاده کنید.

زود ارضایی و زود انزالی

درمان اختلال نعوظ

یکی دیگر از مشکلات مربوط به آقایان اختلال در نعوظ نامیده می شود. اگر مرد توانایی سفت نگه داشتن آلت خود را نداشته باشد، به آن اختلال در نعوظ گفته می شود. بسیاری از افراد ممکن است در زمان استرس و اضطراب با این مشکل مواجه شوند، این مورد کاملا طبیعی است و جای نگرانی نمی باشد.

برای درمان اختلال نعوظ می توان از روش های مختلفی استفاده کرد. دارو های شیمیایی مانند سیلدنافیل، آلپروستادیل، واردنافیل، تادالافیل، آوانافیل و دارو های گیاهی مانند جینسینگ، یوهمبین و …. می توانند برای این مشکل موثر واقع شوند.

درمان گیاهی زود انزالی

برای درمان زود انزالی طب سنتی روش های زیادی را بیان می کند که این روش ها همگی گیاهی هستند و هیچ گونه عوارضی را برای افراد به دنبال ندارد. از بهترین و موثرترین روش های گیاهی می توان به موارد زیر اشاره کرد.

استفاده از کندر

کندر یکی از بهترین مواد برای درمان مشکلات جنسی می باشد. شما می توانید هر روزه قطعه ی کوچکی از کندر را در دهان گذاشته و بجوید. بعد از خارج شدن عصاره کندر، آن را دور بیندازید. علاوه بر این می توانید کندر، سیاهدانه و مصطکی را آسیاب کنید و آن را با عسل مخلوط کنید و به صورت معجون نوش جان کنید. روزانه تنها سه قاشق از این معجون کافیست تا اثرات آن را مشاهد کنید.

استفاده از دمنوش

دمنوش می تواند یکی از بهترین راه ها برای درمان مشکلات جنسی باشد. از مهم ترین این دمنوش ها می توان به دمنوش گل میخک، دمنوش گل گاوزبان، دمنوش عسل و زنجبیل، دمنوش سنبل الطیب و … اشاره کرد. این دمنوش ها بدون عوارض هستند و برای رفع بسیاری از مشکلات مفید می باشند.

قرص تاخیری هلسی

یکی از بهترین قرص های گیاهی جهت درمان قرص تاخیری هلسی می باشد. این قرص کاملا گیاهی است و در تهیه ی آن از سورنجان، جینسینگ، دارچین، سینامیل استات و … استفاده شده است. این قرص برای تقویت جنسی افراد بسیار مناسب می باشد. با استفاده از این محصول می توانید به راحتی مشکلات مربوط به زود انزالی را درمان کنید و رابطه ای طولانی تر با زوج خود تجربه کنید.