همه چیز در مورد چاقی و اضافه وزن

یکی از دغدغه های همیشگی افراد، داشتن اضافه وزن و چاقی می باشد. داشتن اضافه وزن و چاقی یکی از معضلات مهم برای خانم ها و آقایان است که همیشه در پی راهی برای لاغری و درمان چاقی می باشند. داشتن تناسب اندام می تواند ظاهر بسیار جذابی برای افراد به وجود آورد و اعتماد به نفس آن ها را نیز بالا ببرد.

یکی از سوالات همیشگی افراد این است که برای لاغر شدن چیکار کنیم؟ روش های بسیار زیادی برای لاغری وجود دارد که افراد می توانند با توجه به شرایط خود یکی از بهترین آن ها را انتخاب کنند. در این مطلب بهترین روش های درمان چاقی و لاغری را برای شما معرفی می کنیم.

لاغری

بهترین روش های درمان اضافه وزن

همانطور که بیان کردیم روش های زیادی برای لاغری وجود دارد که مهم ترین و بهترین آن ها به صورت زیر می باشند.

به عادات غذایی خود دقت کنید.

بسیاری از اضافه وزن های افراد به دلیل عادت های بد غذایی به وجود می آید به همین سبب برای لاغری باید به رژیم غذایی و عادت های خود دقت کنید. به طور مثال باید به مواد غذایی مصرفی دقت کرد تا بدانید میزان کالری مصرفی شما چقدر است. علاوه بر آن بهتر است میزان مصرفی سبزیجات و میوه ی خود را افزایش دهید تا اضافه وزن شما کمتر شده و لاغر شوید.

نوشیدنی های ناسالم و حاوی شکر را کنار بگذارید.

نوشیدنی هایی که در بازار وجود دارند، شکر و قند زیادی دارند و باعث چاقی و اضافه وزن می شوند. بسیاری از این نوشیدنی ها انرژی زا و گاز دار هستند و برای سلامتی مضر می باشند. به جای این نوشیدنی ها می توانید از آب میوه های طبیعی یا اسموتی استفاده کنید. برای لاغری بهتر است روزانه تا 8 لیوان مایعات مصرف کنید. آب بهترین نوشیدنی برای لاغری می باشد.

ورزش کنید.

یکی دیگر از روش های مهم و موثر لاغری، ورزش کردن و بالا بردن فعالیت بدنی می باشد. افرادی که همیشه ساکن هستند، کالری نمی سوزانند و به مرور زمان چاق می شوند. اما اگر شما فعالیت بدنی داشته باشید، میزان زیادی از کالری مصرفی را می سوزانید و لاغر می شوید. پیاده روی کردن و رفتن به باشگاه می تواند شما را در این راه یاری رساند.

جراحی

بسیاری از افراد سوال می پرسند که برای لاغری سریع چه کنیم؟ برای درمان سریع چاقی می توان از روش های جراحی و پزشکی استفاده کرد. بسیاری از افراد تمام روش های رژیم غذایی و ورزش را امتحان کرده اند اما نتیجه ای نگرفته اند و یا اینکه صبر و حوصله ی لازم را ندارند و دوست دارند به سرعت لاغر شوند. این افراد می توانند از روش های جراحی استفاده کنند. در حال حاضر روش های پزشکی زیادی برای لاغری و درمان چاقی وجود دارد که می تواند بسیار موثر باشد. اسلیو معده، بای پس معده، باندینگ معده، بالون معده و … از بهترین و موثر ترین روش های لاغری می باشند که می توان با مراجعه به پزشک آن ها را انجام داد. بهتر است قبل از انتخاب هر عمل جراحی با پزشک مشورت داشته باشید.

لاغری

آشنایی با انواع قرص های گیاهی برای لاغری

بسیاری از افراد سوال می پرسند که برای لاغری چه بخوریم؟ در حال حاضر قرص های زیادی برای لاغری وجود دارد که برخی از آن ها ممکن است عوارض زیادی را در پی داشته باشند. اما برخی از آن ها نیز کاملا گیاهی می باشند و عوارضی را برای افراد به وجود نمی آورند. از مهم ترین و بهترین این قرص ها می توان به موارد زیر اشاره کرد.

قرص فیتانا

یکی از بهترین قرص های گیاهی  برای درمان چاقی ، قرص فیتانا می باشد. این قرص از مواد گیاهی زیادی مانند سداب، نانخواه، مرزنجوش، لاک مغسول، بادیان و … ساخته شده است به همین سبب افراد می توانند با خیالی آسوده از این قرص استفاده کنند. برای لاغری و چربی سوزی می توان از این قرص استفاده کرد.

قرص مهزل

یکی دیگر از قرص های بسیار موثر برای لاغری و چربی سوزی، قرص مهزل می باشد. این قرص از زیره سیاه، مرزنجوش، زنیان و … ساخته شده است و می تواند به راحتی سرعت هضم غذا را بالا ببرد و باعث لاغری شود.

قرص بولیپکس

قرص و کپسول بولیپکس از بهترین قرص های لاغری و رفع چربی اضافه بدن به شمار می رود که افراد می توانند برای درمان چاقی از آن استفاده کنند. این قرص نیز از مواد گیاهی مانند مرزنجوش، سداب، زنیان و زیره سیاه ساخته شده است. این قرص را قبل از غذا استفاده کنید.